CORBY

Polonia w Corby

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Przypominamy.

Użytkownicy zarejestrowani a nie mający na swoim koncie żadnych postów, będą automatycznie usuwani po 28 dniach od chwili zarejestrowania. Spowodowane jest to troską o zachowanie prywatności Forumowiczów aktywnych. Za utrudnienia przepraszamy.

Od dnia 8.10.2011 dostęp do For "Rozmowy o wszystkim i o niczym" oraz "Rodzinnie" mają użytkownicy posiadający na swoim koncie 50 lub więcej postów.

#1 2010-05-30 22:59:29

jaksa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-10
Posty: 7
Punktów :   

Martial Arts

Jeśli ktoś lubi sport i wysiłek fizyczny ale monotonne podnoszenie ciężarów na siłowni wydaje się nudne to proponuję kickboxing. Odwiedziłem trzy kluby w Corby i oto moje wrażenia.

B.C.K.A. -  Lodge Park Sports Centre, treningi w kazda srode, zajecia w dwoch grupach dla dzieci i dla doroslych, połączenie kung-fu i kickboxingu więc ogólnie dużo gimnastyki, nie uprawiałem nigdy kung-fu więc trochę się gubiłem powtarzając wszystkie kombinacje. Jak dla mnie bardzo "lajtowo", nawet za bardzo sie nie spocilem. Duzo dzieciakow nawet w grupie Adults. Dla poczatkujących w sam raz, mozna wybrac między kickboxing albo kung-fu.


P.K.A. - West Glebe Park, New Pavillion, treningi w każdy czwartek, w okolicznych miastach w pozostałe dni tygodnia więc mozna sobie dopasować. Zajęcia także w dwóch grupach. Klasyczny kickboxing, rozgrzewka a potem kombinacje wykonywane razem z partnerem. Sala w tygodniu słuzy pewnie do innych celów bo nie ma worków i kazdy mial swoje wlasne pady więc jak dla mnie to na minus. Ale nauczyłem się nowego kopnięcia. W grupie ok 50% dziewczyn.

Thai-boxing - S.O.S. LEISURE & FITNESS,EISMANN WAY. treningi W każda środę, w poniedziałki i piatki prowadzą zajecia z MMA. Tu juz dostałem troche wycisk :-), trening trwa 2 godziny więc trzeba miec kondycje. Prawdziwy Club Martial Arts, jest ring do sparingów i nawet klatka dla zaawansowanych i lubiacych mocne wrazenia. Thai-boxing jest bardziej brutalny wiec nalezy sie liczyc z drobnymi siniakami, ale ryzyko kontuzji jest takie same jak w piłce nożnej. Dla mnie ok.

Offline

 

#2 2010-05-31 08:49:49

karaho

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 7071
Punktów :   

Re: Martial Arts

Jaksa, dzięki za info. Ja co prawda nie skorzystam (dla mnie sport, to wejść na 1 piętro ), ale znam takich, którzy chętnie by potrenowali

Offline

 

#3 2010-05-31 22:27:47

jaksa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-10
Posty: 7
Punktów :   

Re: Martial Arts

no fajnie by bylo jakby jacys Polacy dolaczyli

Offline

 

#4 2010-05-31 23:02:47

pycha

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 11141
Punktów :   

Re: Martial Arts

Może i ktoś się skusi...


http://lbyf.lilypie.com/TnIw.pnghttp://lb2f.lilypie.com/M3pV.png

Offline

 

#5 2013-06-25 19:39:10

ptoszek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-12
Posty: 9
Punktów :   

Re: Martial Arts

a to dalej aktualne?

Offline

 

#6 2013-11-26 22:01:26

Grzeniu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: Martial Arts

Ja się piszę tylko za ile taka przyjemność?

Offline

 

#7 2013-11-28 01:03:31

 Bogdan8

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-28
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Martial Arts

Za dwa lima, jeden kop i złamana szczękę

Offline

 

#8 2013-11-29 10:15:40

Grzeniu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: Martial Arts

dać, czy otrzymać?
A tak serio to jakiś cennik, adresik poproszę.
Coś ktoś może powiedzieć o Corby athletic grup czy cośtakiego. To rodzaj benefitu czy jakiś klubik.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki hotels-world www.hotelstayfinder.com Boende Sant Jordi Chez Gabrielle