CORBY

Polonia w Corby

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Przypominamy.

Użytkownicy zarejestrowani a nie maj±cy na swoim koncie żadnych postów, będ± automatycznie usuwani po 28 dniach od chwili zarejestrowania. Spowodowane jest to trosk± o zachowanie prywatno¶ci Forumowiczów aktywnych. Za utrudnienia przepraszamy.

Od dnia 8.10.2011 dostęp do For "Rozmowy o wszystkim i o niczym" oraz "Rodzinnie" maj± użytkownicy posiadaj±cy na swoim koncie 50 lub więcej postów.

#1 2013-05-12 07:15:47

hiten

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-04
Posty: 12
Punktów :   

POTRZEBNY OKULISTA

Hej, poszukuje dobrego okulisty , poniewaz mam chore oko i musi to lekarz obejrzeć ;/ chodziłem tydzień do pracy z czerwonym okiem i teraz mam zapalenie teczowki , mgle na oku itd wie kto¶ z Was gdzie przyjmuje jaki¶ w Corby albo Kettering? Fajnie by było gdyby można było tlumacza też mieć albo okulista był Polakiem. Jaj to jest z rejestracja itd proszę o odpowiedĽ , z góry dziękuję

Offline

 

#2 2013-05-12 09:13:29

karaho

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 7071
Punktów :   

Re: POTRZEBNY OKULISTA

Możesz w rejestracji w swoim medical centre zapytać o tłumacza, powinni Ci zapewnić Ale nie iwem kiedy wtedy lekarz Cię przyjmie, bo cała ta organizacyjna otoczka musi swoje potrwać. Trzymam kciuki.

Offline

 

#3 2013-05-12 11:59:18

miko

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 9991
Punktów :   

Re: POTRZEBNY OKULISTA

hiten, możesz normalnie mieć tłumacza, powiedz w recepcji że need polish translator - najpro¶ciej tak

Z okiem nie żarty, ponoć w ASDA optyku można dostać pomoc optyka, ale tam tłumacza nie możesz zamówić, tłumacza tylko w przychodni, szpitalu. Lekarz powinien cię skierować do specjalisty w General Kettering Hospital, nie mam pojęcia ile to by trwało, no musisz co¶ działać.

Dzi¶ niedziela, spróbuj pój¶ć przy jeziorkach do urgent care centre, może co¶ doradz±, może znasz kogo¶ kto by ci pomógł w tłumaczeniu, ja dzi¶ nie mam totalnie czasu.


Trzech nas w jednym ciele - anioł, diabeł i ja.

Offline

 

#4 2013-05-12 21:14:59

hiten

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-04
Posty: 12
Punktów :   

Re: POTRZEBNY OKULISTA

Dzięki wielkie za odpowiedĽ niestety mieszkam już w Kettering, jutro pójdę do Szpitala i zobaczę co mi powiedz±, bo jest coraz gorzej .. jeszcze jedno pytanie mam, a jakie papiery mi s± potrzebne do rejestracji? Insurance na pewno, dowód osobisty i tyle; jak się zarejestruje to będzie bezpłatne wszystko ? Jeszcze raz z góry dzięki za odpowiedĽ

Offline

 

#5 2013-05-12 21:56:09

miko

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 9991
Punktów :   

Re: POTRZEBNY OKULISTA

Jak pójdziesz do szpitala to będ± tylko pytać o kod pocztowy i adres, może być potrzebny dowód. Normalnie w przychodni potrzebujesz NIn, dowód/paszport i potwierdzenie adresu - jaki¶ list na ciebie, może być rachunek jaki¶, cokolwiek, wypełnia się bardzo mozoln± dług± apikacje z historiami chorób.

Kurcze, na Emergency mog± cie nie przyj±ć, bo to nie nagły wypadek, może poszukaj przychodni w pobliżu, tu s± tzw. Walk in clinic w której nie musisz być zarejestrowany żeby być przyjętym.


Trzech nas w jednym ciele - anioł, diabeł i ja.

Offline

 

#6 2013-05-13 18:34:47

hiten

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-04
Posty: 12
Punktów :   

Re: POTRZEBNY OKULISTA

Bylem dzisiaj w Ketteringu w szpitalu na Emergency i bez problemu zajeli sie mn± chociaz to nie byl nagly przypadek bo juz od tygodnia mialem czerwone oko.Tlumacza nie dostalem, Chcieli dowód, adres i kazali sie na przyszłosc zarejestrowac w przychodni do GP. Po przebadaniu przez 6lekarzy okazalo sie ze to jest zapalenie tęczówki, dostalem recepte i teraz sie lecze. Za tydzien do kontroli, mam nadzieje ze przejdzie i bedzie wszystko okej Dzieki za pomoc !

Ostatnio edytowany przez hiten (2013-05-13 18:37:26)

Offline

 

#7 2013-05-13 23:57:23

miko

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 9991
Punktów :   

Re: POTRZEBNY OKULISTA

hiten, podziękujesz jak się wykurujesz   spoko, dobrze wiedzieć że jeszcze miotł± nie wyganiaj± z AE , bo strasznie maj± nas dosyć ...


Trzech nas w jednym ciele - anioł, diabeł i ja.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Гагер