CORBY

Polonia w Corby

Ogłoszenie

Przypominamy.

Użytkownicy zarejestrowani a nie mający na swoim koncie żadnych postów, będą automatycznie usuwani po 28 dniach od chwili zarejestrowania. Spowodowane jest to troską o zachowanie prywatności Forumowiczów aktywnych. Za utrudnienia przepraszamy.

Od dnia 8.10.2011 dostęp do For "Rozmowy o wszystkim i o niczym" oraz "Rodzinnie" mają użytkownicy posiadający na swoim koncie 50 lub więcej postów.

#1 2015-06-10 20:48:57

magda906

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-06-10
Posty: 2
Punktów :   

Polskie książki

Osoby, które lubią czytać w języku polskim wiedzą, jak ciężko jest dostać w UK takie książki w rozsądnej cenie. Najczęściej trzeba i tak sprowadzać je z Polski. Świetną i tańszą alternatywą jest zamawianie książek online. W tym zakresie warto rzucić okiem na ofertę księgarni Rewolucja http://www.rewolucja.co.uk/ . Mają bardzo dobre ceny i tanią wysyłkę. Czy Wy też zamawiacie książki online? I co w ogóle z czytaniem - spędza tak ktoś wolny czas?

Offline

 

#2 2015-09-21 09:49:02

marysia83

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-06-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Polskie książki

Ja dużo czytam. W zasadzie nie wyobrażam sobie dnia bez książki. Mam tak od dzieciństwa. Nienacki, Musierowicz, Chmielewska. Teraz uwielbiam kryminały Cobena. Patrzyłam na ofertę księgarni Rewolucja, o której piszesz, i faktycznie spory wybór jest. Książki "moich" autorów również są dostępne. Jeśli będzie okazja z pewnością zamówię.

Offline

 

#3 2015-11-30 20:39:08

Miruna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-11-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Polskie książki

Jak dużo czytasz, to tak wspomniała magda906, najlepiej kupuj książki w Rewolucji, bo tam mają - z tego, co zdążyłam się  zorientować - bardzo duży wybór polskich książek. Właśnie sobie kliknęłam "Byłam schizofreniczką" Barbary Rosiek:)

Offline

 

#4 2016-09-23 12:43:10

PaniUK

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-09-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Polskie książki

No ja poleciłabym z tematyki cięźkiej, jak ktoś lubi "Dziewczynka w czerwonym płaszczyku" Ligockiej, a z lżejszych a z lekkiej i przyjemnej "Pod słońcem Toskanii" super się czyta i jest film, przyjemny i lekki:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset hi8 digital8 video 8 z kamery d BoĂŽte de vitesses fotowoltaika rzeszów